Başakşehir Güvenlik Sistemleri

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Başakşehir Güvenlik Sistemleri
Tez Güvenlik Sistemleri Kamera Alarm Sistemleri

Başakşehir Güvenlik Sistemleri İstanbul

Tez Güvenlik Sistemleri, İstanbul Başakşehir’de olan bir kuruluştur. Bu yüzden Başakşehir Güvenlik Sistemleri adı altında kendimizi de tanıtabileceğimizi düşünüyoruz. İstanbul’un her tarafına sağladığımız hizmet sayesinde bir çok referansa sahibiz. Kamera Sistemleri ve alarm sistemlerinde öncelikle bize uğramanızı isteriz. Davet misafirleriniz için örneğin evinize takacağınız kamera ve alarm ile bir çok önleme sahip olabilirsiniz. Ev güvenlik sistemleri yazımızı okumanız için buraya bırakıyoruz. https://www.tezguvenliksistemleri.com/ev-icin-guvenlik-sistemleri/

Tabi ki sadece ev değil, büyük çaplı işletmeler ve iş yerleri içinde bir çok alarm ve kamera sistemimiz mevcuttur. Bunları biz setler olarak sunmaktayız ve sizleri aslında bir çok farklı bilgiyi bir araya getirdiğimizden, yükten kurtarmaktayız. Bu kampanya ve setler için sitemizi inceleyebilirsiniz. Bu zamana kadar çalıştığımız her müşterimiz, bizlerden memnun kaldığını ilettiklerini saygıyla söyleyebiliriz. Çünkü işimizi her zaman titizlik içerisinde yapmaktayız ve kullandığımız her ürün kaliteli olmaktadır. Örneğin; kameralarımız 2 megapiksel hd görüntüye sahip ve iç yada dış mekan kameralardır. Bunların dışında alarm sistemlerimiz ise isteklerinize göre biçimlendirilip paketlerden oluşturulmaktadır.

Bizim Önceliklerimiz ve Yaptıklarımız

Biz önceliklerimiz içerisinde dürüstlük ve saygı yer almaktadır. Daha sonra ise yaptığımız işi titizlik ve profesyonel ekibimizle, profesyonel bir şekilde yapmak gelir. Aldığınız veya alacağınız her ürün, paket veya set için garantisini vermekteyiz ve desteğini sağlamaktayız. Bazı setlerimiz için montaj dahil fiyat sunmakla beraber, bazılarında çok ufak bir miktar montaj hizmeti ücreti istemekteyiz. Her paketin detayında bunları görebilirsiniz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

Facebook : https://www.facebook.com/tezguvenlik-333885937283031/
Twitter : https://twitter.com/tezguvenlik
Instagram : https://www.instagram.com/tezguvenlik/

Bu sosyal medya hesaplarımızdan güncel haberlerimizden, yeni kampanyalarımızdan ve fiyatlar hakkında diğer bilgileri bulabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları

Güvenlik Sistemleri Hakkında

Güvenlik sistemleri, hayatımızın tüm alanında yer kaplamaktadır. Sadece ofisinizi, evinizi veya herhangi bir alanınızı değil, sizin hayatınızı da güven içine almaya imkan

Leave a Reply

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği