Cenova 4’lü Kamera Seti ve Özellikleri

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Cenova Kamera Sistemi
Cenova Kamera Sistemi

Cenova 4’lü Kamera Seti ve Özellikleri

Bizler Tez Güvenlik Sistemleri olarak kamera sistemlerine ciddi bir önem atfediyoruz. Günlük hayatımızın en önemli ihtiyaçlarından birisi olan güvenlik sorununa karşı önemli bir iş yaptığımızı düşünerek her gün gelişen teknolojinin tüm imkanlarını kullanan sistemlerimizi sizlere sunmaktan onur duyuyoruz. Biz ürünlerimizi sizlere sunarken bunu fiyat, kalite, performans yani kısacası tam müşteri memnuniyeti olarak geri dönüşünü göz önünde bulundurarak yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin hem maddi hem manevi rahatlığı bizler için gurur kaynağıdır. Bu sistemlerden bir tanesi olan Cenova 4’lü Kamera Seti ismiyle sizlere sunmaktayız.

Bu Sistem ile Sizlere Neler Sunuyoruz?

Paket içeriğinin fiyatıyla karşı karşıya getirildiğinde sizleri tatmin etmesi bizim için oldukça önemli bir konu. Bu sebeple her zaman paketlerimizi geniş tutmaya çalışmaktayız. Bu bağlamda Cenova 4’lü Kamera Sistemi’ni iki adet iç mekan Cenova kamera ve 2 adet dış mekan Cenova kamera ile donattık. Ayrıca 500 GB harddisk, 100 metre CCTV kablosu ve bir adet 4 kanal DVR ile paketimizin donanımını ve tabi ki güvenilirliğini arttırdık. Her zaman söylediğimiz gibi bizler için sizlerin memnuniyeti vazgeçilmez bi unsurdur ve bunun hakkını vermek için elimizden geldiğince güzel çalışmaktayız. Sistemimiz siz değerli müşterilerimize telefon, tablet ve bilgisayar ortamlarından 7/24 dilediğiniz her an takip imkanı sunmaktadır. İşyerinde, yurtiçi ve yurtdışı gezilerinizde, parkta, tatilde kısacası dilediğiniz her hangi bir ortamda kolayca takip imkanınız bulunmaktadır.

Kamera Özellikleri

Cenova 4’lü Seti ile sizlere:

  • 1/3” 2 MP CMOS Sensör
  • Maksimum Çözünürlük
  • 3.6 mm Sabit Lens
  • WDR, DNR
  • 24 IR LED
  • 30 Metre IR Mesafesi

sunmaktayız.

Bizimle İletişime Geçin

Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olmak isteriz. Sizlere sunduğumuz setler ile ilgili arzu etmediğiniz bir durum olması halinde bizimle mutlaka iletişime geçin. Bu sayede hemen müdahale edip bu olumsuzluğu düzeltmek isteriz. Tabi ki iyi geri dönüşlerinizde bizim için aynı önemi arz etmekte. Hizmetimiz ürünleri size teslim ettikten sonra sona ermez, daha sonra da ürünü kullanım aşamasında her türlü teknik destek bizim görevimizdir.

Diğer Blog Yazıları

Güvenlik Sistemleri Hakkında

Güvenlik sistemleri, hayatımızın tüm alanında yer kaplamaktadır. Sadece ofisinizi, evinizi veya herhangi bir alanınızı değil, sizin hayatınızı da güven içine almaya imkan

Leave a Reply

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği