Cenova Kamera Setleri

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
cenova kamera sistemleri
cenova kamera sistemleri

Cenova Kamera Setleri

Cenova markası, kamera sistemleri üretirken bir çok güzellikler üzerinde düşünerek kameralarını üretmektedir. Cenova Kamera Setleri, her zaman ilk tercih edilen setler arasındadır. Çünkü bir çok kullanıcı bu markanın kalitesinin farkında olduğunu biliyoruz. Ayrıca Cenova setimizin içinde bir çok özelliği de bulundurduğumuzu söyleyebiliriz.

Kamera Setimizde Neler Var ?

Tez Güvenlik Sistemleri, kamera setlerinde bir çok yeniliği beraberinde getirdi. Firmamız ilk kurulduğu günden beri bir çok kampanya ve bu tarz setler yaparak sizlere ulaştırdı. Örneğin Cenova 8’li Kamera Setimiz‘i ele alacak olursak; bu setimizde 4 adet iç ve dış mekan kameraları bulunmakta. Ayrıca 150 metre CCTV kablosu ve 8 kanallı DVR ile size gelmektedir. Bunları saklayabileceğiniz 1 TB kapasiteli harddiski unutmayalım. 2 MP HD görüntü kalitesine sahip bu kameraları istediğiniz bölgeye, ince analizler yaparak yerleştirmekteyiz.

Setimizin fiyatına montaj dahildir. Çünkü kampanya yapıyorsak, her ihtimali, masrafı azaltmalı ve bir araya getirmeliyiz. Ayrıca telefon, tablet ve bilgisayar ortamlarında takip edebileceğiniz bir düzenek mevcut. Çünkü biz her zaman sizlerin yanında olmaya çalıştık. Kendimiz kadar sizleri düşünüp, ihtiyaç fazlası şeylere yer vermeden, sizi en hızlı yoldan ihtiyaçlarınızı karşılamanızı istiyoruz. Güvenlik temelimizi oluşturduğumuz bu yolda, kullanıcı satıcı ilişkisini her zaman üst düzeyde tutmaya çalıştık. Yaptığımız işin her zaman garantisini vererek sizlere destek sunmaktayız.

İletişim İçin Ne Yapmalısınız ?

Sürekli söylediğimiz bir konuda iletişimi bizimle koparmamanız gerektiğidir. Çünkü biz sizlere o anki durumun en ince detayına kadar, üretilen ve kullanılan malzemenin özellikleri, detayları, fiyatları ve teknolojik yapısı hakkında bilgiler vermekteyiz. Bu yüzden bizlere iletişim sayfamızdan formu doldurarak ulaşabilirsiniz yada sitemizde bulunan telefon numaramızı tuşlayıp arayabilirsiniz. info@tezguvenliksistemleri.com mail adresine soruları, fikirlerinizi ve öneri, şikayetlerinizi ulaştırabilir, destek talebinde bulunabilirsiniz.

Biz sizler için en iyisini istiyoruz. Güvende kalmanız bizleri mutlu edecek, gelecekte de beraber uyum içinde yaşamamızı ve samimi kalmamızı sağlayacaktır. Bu yüzden kamera sistemlerimizin yanında alarm sistemlerini de incelemenizi tavsiye ediyoruz. Bir çok güvenilir marka ile bu işi başarıyoruz.

Diğer Blog Yazıları

Güvenlik Sistemleri Hakkında

Güvenlik sistemleri, hayatımızın tüm alanında yer kaplamaktadır. Sadece ofisinizi, evinizi veya herhangi bir alanınızı değil, sizin hayatınızı da güven içine almaya imkan

Leave a Reply

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği