Desi Midline Alarm Seti

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
desi midline alarm seti kampanyası
desi midline alarm seti kampanyası

Desi Midline Alarm Seti

Desi, kendi tesislerinde yerli üretilen, Avrupa ve Türk Standartlarına uygun olan bir markadır. Ev ve iş yerlerini koruma amacıyla üretilen güvenlik sistemidir. Alarm sistemlerinin başında gelen bu marka en çok tercih edilenler arasında olduğu bilinmektedir. Bizde en çok tercih edilen ve en kaliteli ürünler için Desi’yi tercih ediyoruz.

Midline Alarm Seti Özellikleri

Tez Güvenlik Sistemleri olarak oluşturduğumuz bu alarm setinde en dikkat çekici özelliği olan kolay kurulum ve montajıdır. Seti oluştururken, güvenliği üst seviyede tutup, ucuz ve kolay nasıl yapabiliriz diye çok düşündük. İsteğinize göre özel kurulum seçenekleriyle bu seti planladık. Örneğin; otomatik kurulum ve alan iptali gibi seçenekleri mevcut.

Setimizin Paket İçeriğinde Neler Var ?

Setimizde, Midline modeli için en uygun ve kaliteli ürünleri yerleştirdik. Kolay kurulumun amacına uygun olması için seçtiğimiz bu ürünler sizleri çok daha iyi, kaliteli ve güven dolu bir hale getireceğine inanıyoruz. Setimizde kullanma kılavuzu ve koruma etiketi mevcut olacaktır. Tabi ki yaptığımız işin garantisini verdiğimiz gibi ürününde garanti belgesiyle karşılaşacaksınız. Detaylı bir paket içeriğimizi görelim ;

  • 1 Adet Merkezi ABS Gövde
  • 1 Adet Akü
  • 1 Adet Kablosuz Manyetik Kapı Kontağı
  • 2 Adet Silver Uzaktan Kumanda

Kullanılan merkezi ABS gövde, tümü birleşik sirendir.

Oluşturduğumuz Setin Fiyatı Nedir ?

Siz müşteri ve kullanıcılarımızı en çok düşündüğümüz diğer konu ise karar verdiğimiz fiyatın size olan uygunluğudur. Çünkü herkesin güvende kalması bizi ilgilendiriyor ve herkesin bütçesine uygunluğunu kontrol etmeye çalışıyoruz. Bu setimiz için fiyatımız ise 399 TL olarak belirledik.

Montaj hakkındaki sorularınızı bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir soru veya sorununuz olduğunda bize ulaşmaktan çekinmeyiz. Tüm detayı sizlere aktaracağımızdan emin olabilirsiniz. Bizlere iletişim sayfamızdan iletişim formunu doldurarak, canlı destek sayesinde ve mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Alarm sistemlerinin yanında kamera sistemleri hakkında oluşturduğumuz setlerimizi incelemek isterseniz “Kampanyalar” sekmemize gidebilirsiniz. Neutron 8’li Kamera Seti’mizi inceleyerek başlayabilirsiniz. Kamera ve alarm sistemlerinde, güvenlikte öncülük yapacağımıza inanıyoruz.

Desi Midline Alarm Seti

399 TL


Hemen Ara

Diğer Blog Yazıları

Güvenlik Sistemleri Hakkında

Güvenlik sistemleri, hayatımızın tüm alanında yer kaplamaktadır. Sadece ofisinizi, evinizi veya herhangi bir alanınızı değil, sizin hayatınızı da güven içine almaya imkan

1 Comment

  1. […] çok kullanılan ve tercih edilen modellerini sizler için birleştirdik. Bu modeller Metaline ve Midline olduğunu belirtmek isteriz. Aynı şekilde setlerin içeriklerine, fiyat bilgisine ve detaylı […]

    Cevapla

Leave a Reply

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği