Ev Güvenlik Sistemleri

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ev Güvenlik Sistemleri denilince ilk akla gelecek şey alarm sistemleri olduğudur. Tabi ki alarm sistemleri en büyük etkendir. Fakat farklı şeyler de vardır. Bunlardan yazımızın devamında bahsedeceğim. Öncelikle alarm sistemlerinden bahsedelim. Biz en çok tercih edilen marka ve modeller ile yaptığımız kampanyaları sizlere sunmaktayız. Burada ki amacımız sizlere kaliteyi tanıtmak, güvenliği hissettirmektir. Oluşturulan her set, kullanıcılar tarafından denenmiş ve bizlere olumlu olarak geri dönüş sağlanmış ürünlerle oluşturulmaktadır. Fazla kalabalığa yer vermeden sizlere sitemizde 3 adet alarm seti oluşturduk. Tabi ki yenileri eklenecek ama öncelikle deneyip, geri bildirimleri almak istiyoruz. Desi markasına ait Metaline ve Midline modelleri, Paradox markasına ait SP4000 modeli ile sizlerin karşısına çıkmaktayız.

tez guvenlik
tez guvenlik

Tez Güvenlik Sistemleri olarak yaptığımız işleri takip ediyoruz. Sizlerle rahatsız etmeden iletişime geçip, herhangi bir sorun olup olmadığını teyit edip, halinizi hatırınızı soruyoruz. Çünkü bizden aldığınız her paket veya ürün bizim güvencemiz altında olduğunu biliyoruz ve bildirmek istiyoruz.

Alarm ve Kamera Sistemlerinden Bahsedelim !

Ev güvenlik sistemleri ile ilgili bir diğer husus ise kamera sistemleridir. 3 farklı teknolojiye ayak uydurmuş ve kaliteli ürünleri olan markayı tercih etmekteyiz. Bunlar Cenova, Haikon ve Neutron’dur. 4 veya 8 adet kameradan oluşan, tercihinize göre seçebileceğiniz her markaya ait 2 farklı set bulunmaktadır. Tüm kameralar 2 Megapiksel HD görüntüye sahip olmakla beraberinde, bu setlerimizden herhangi birini satın aldığınızda montaj ve kurulumu size hediye ediyoruz. Çünkü sizi fazla masraf ve yükten kurtarmayı hedefliyoruz. Bu ürünlerimize anasayfadan ulaşabilir yada kampanyalar sayfamızda sergileyebilirsiniz.

Bunların yanı sıra evlerinizde kullanacağınız kamera veya alarm sistemleri hakkında bilgi almak isterseniz yada kafanızda herhangi bir soru kaldı ise mutlaka bizimle iletişime geçin. Bizlere kolay ulaşabilmeniz için sizlere bir çok ihtimal sunduk.

Mail : info@tezguvenliksistemleri.com
Telefon : 0531 605 32 20
İş Yeri Telefon : 0212 647 73 73

Ayrıca sitemizde bulunan canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz veya iletişim sayfamızdaki formu doldurarak geri dönüş bekleyebilirsiniz. Mutlaka bizimle iletişimde kalın sizlere söyleyeceğimiz özel fırsatlar ve teklifler olacaktır.

Diğer Blog Yazıları

Güvenlik Sistemleri Hakkında

Güvenlik sistemleri, hayatımızın tüm alanında yer kaplamaktadır. Sadece ofisinizi, evinizi veya herhangi bir alanınızı değil, sizin hayatınızı da güven içine almaya imkan

1 Comment

  1. […] Tez Güvenlik Sistemleri, İstanbul Başakşehir’de olan bir kuruluştur. Bu yüzden Başakşehir Güvenlik Sistemleri adı altında kendimizi de tanıtabileceğimizi düşünüyoruz. İstanbul’un her tarafına sağladığımız hizmet sayesinde bir çok referansa sahibiz. Kamera Sistemleri ve alarm sistemlerinde öncelikle bize uğramanızı isteriz. Davet misafirleriniz için örneğin evinize takacağınız kamera ve alarm ile bir çok önleme sahip olabilirsiniz. Ev güvenlik sistemleri yazımızı okumanız için buraya bırakıyoruz. https://www.tezguvenliksistemleri.com/ev-icin-guvenlik-sistemleri/ […]

    Cevapla

Leave a Reply

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği