Gece Görüşlü Kamera Sistemleri

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
gece görüş kamera sistemleri
gece görüş kamera sistemleri

Gece Görüşlü Kamera Sistemleri Nasıl Olmalı ?

Gece görüşlü kamera sistemleri kullandığı teknoloji ve özelliklerinden ve bu kameraların nasıl görebildiğinden bahsedelim. Bu kameralar gece görüşü için kızılötesi ışın kullanırlar ve bunlara IR görüş denir. IR güvenlik kameralarının görebildiği görüntüler siyah ve beyazdır. Kamera ışığın az olduğu ortamda night moda geçiş yapar. Işıklı bir ortamda ise bu modu otomatik olarak devre dışı bırakır. Bu ayrımı yapabilmek için ise IR kesme filtresi kullanılır. Son gelişen teknoloji ile bu filtre renklendirilmeye başlanmıştır. IR teknolojisi kullanılmaya devam edilmekle birlikte diyafram açıklığı değiştirilmiştir. Ledlere entegre beyaz ışık veren ledler kullanılmaktadır.

Montaj Nasıl Yapılmalıdır ?

Montaj için kullanabileceğiniz teknik, kameraya karşıdan direkt olarak ışık gelmesini engellemektir. Ayrıca odak noktası olarak belirleyeceğiniz yerin önünde herhangi bir nesne olmaması gereklidir. Bunlar avantaj olarak bizlere gelecektir. Hırsızlık ve benzeri olaylarda gece yaşanan sorunları ayırt etmek çok daha kolaylaşacaktır.

Daha önce tanıttığımız kampanyalarımızda bu detayları görebilirsiniz. Çünkü yaptığımız her ürün için ayrı teknolojiler kullanılmaktadır. Gece görüşü, normal görüş kadar önemli bir yere sahiptir. Çünkü güvenlik sistemleri tek bir noktaya değinilmemelidir. Kamera sistemleri çeşitlerinden bahsetmiştik o yazımızı da mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Güvenlik kamerası ve diğer sistemler için en doğru ve güvenilir bilgiyi bizimle iletişime geçerek bulabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar şunları da okudu :
Güvenlik Kamerası Çeşitleri Nelerdir ?
Başakşehir Güvenlik Kamera Sistemleri

Diğer Blog Yazıları

Güvenlik Sistemleri Hakkında

Güvenlik sistemleri, hayatımızın tüm alanında yer kaplamaktadır. Sadece ofisinizi, evinizi veya herhangi bir alanınızı değil, sizin hayatınızı da güven içine almaya imkan

3 Comments

  1. Güzel yazınız için teşekkür ederiz. Gayet açıklayıcı bir makale olmuş. İlgimi çekti ve biraz daha araştırma yapmak istiyorum.

    Cevapla
  2. […] yazıyı okuyanlar bunları da okudu : Gece Görüşlü Kamera SistemleriDesi Metaline Alarm […]

    Cevapla
  3. Gece görüşlü kamera sistemi için verdiğiniz kamera güzel işimizi çok iyi gördü daha fazlasını istemiyorduk uygun ve hızlı oldu

    Cevapla

Leave a Reply

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği