Güvenlik Kamera Fiyatları

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Güvenlik kamera fiyatları oldukça değişkenlik gösteren bir bilgi olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla sizlere elimizden geldikçe bilgilendirici ve bizim sizler için oluşturduğumuz setleri tanıtmak istedik. Ayrıca da fiyatlarını tanıtma isteğiyle karşı karşıyayız. Sizler için bir çok seti ve bütçenize, ihtiyacınıza uygun şekilde oluşturduk.

Bir çok internet sitesinde bulacağınız üzere kameralar tek tek satılmaktadır. Sizlere set oluşturmanız veya ayrı ayrı olarak ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerektiği söylenmektedir. Bizler ise sizlere bu zorluktan ve fazla masraftan kurtarmak için bu setleri oluşturma gereği duyduk. Setlerimizin içerisinde kayıt cihazı, iç ve dış mekan kamera, cctv kablosu ve sete göre değişkenlik gösteren harddisklerimiz bulunmakta.

Güvenlik Kamera Fiyatları

Cenova, Haikon ve Neutron markalarıyla oluşturduğumuz bu setler, ihtiyacınıza göre sizlerin tercihine sunuldu. 2’li, 4’lü, 6’lı ve 8’li olmak üzere her markadan dört farklı kamera seti bulunmaktadır. Yani toplamda 12 farklı set sizleri karşılamaktadır. İçerisinde ihtiyacınızı karşılayacak tüm malzemeler bulunmasıyla birlikte, kamera çeşitliği gayet üst düzeydedir. Güvenlik kamera fiyatları ise 2’li setlerimiz için 999 TL, 4’lü setlerimiz için 1299 TL, 6’lı setlerimiz için 1899 TL ve son olarak 8’li setlerimiz için 2199 TL olarak sabit bir fiyat belirledik. Yani marka ve model ayrımı yapmadan sizin tercihiniz ve istediğiniz doğrultusunda fiyat değişkenliği göstermeden seçim yapabilirsiniz.

IP Kamera ve Diğer Kameralar

Sizlere mağazamızda bir çok ürün çeşitliliği sunmak istiyoruz. Sitemizde bulunan ürünler sayfamızdan ip kamera ve diğer tüm kamera çeşitlerini görebilirsiniz. Bizlerle kuracağınız iletişim ile sizlere tüm ihtimalleri ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün teminatını sağlayabiliriz. Güvenlik kamerası fiyatları olarak diğer mağazalardan daha avantajlı teklifler ve fiyatlar sunabileceğimizi düşünüyoruz. Çünkü herkesin hakkı olan güvenli hayatı teslim etmek istiyoruz.

Ayrıca oluşturduğumuz setlere ek olarak sizlerde ürün ekleyebilir ve bu isteğinizi sunabilirsiniz. 2’li ve 4’lü kamera setlerimizde 500 GB Harddisk, 100 Metre CCTV Kablosu bulunmaktadır. 6’lı ve 8’li kamera setlerimizde ise 1 TB Harddisk ve 100 Metre CCTV Kablosu bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçerek tüm bilgi ve ayrıntıları alabilirsiniz. Sizlere yardım etmekten zevk alacağız.

Diğer Blog Yazıları

Güvenlik Sistemleri Hakkında

Güvenlik sistemleri, hayatımızın tüm alanında yer kaplamaktadır. Sadece ofisinizi, evinizi veya herhangi bir alanınızı değil, sizin hayatınızı da güven içine almaya imkan

Leave a Reply

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği