Haikon Kamera Setleri

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
haikon kamera sistemleri
haikon kamera sistemleri

Haikon Kamera Setleri

Haikon’a ait bir çok güzel duyum ve kelimelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Haikon Kamera Setleri, her zaman en son teknoloji ile oluşturulmuş bir paket olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Oldukça uygun olan fiyatları sayesinde ve sizlere sunulan bir çok imkanı ile güvenliği elden bırakmayacak bir markadır.

Şöyle özetleyecek olursak; Haikon, sürekli teknolojiye ayak uyduran bir firmadır. Güvenlik işinde olduklarından dolayı işini her zaman doğru şekilde yapmaktadır. Bizde bu markaya güven duymaktayız ve ürünlerimizi hazırlarken bu markanın yaptıkları işlerden, ürünlerinden ve ününden yararlanıyoruz.

Tez Güvenlik Sistemleri, setlerini oluştururken her açıdan bakmanın peşindedir. Fiyat, ürün kalitesi, kullanıcı ihtiyacı, ürün gereksinimi gibi bir çok alan bizi ilgilendirmektedir. Bu yüzden setlerimizin fiyatları her zaman olanından aşağıda tutmaya özen gösteriyoruz. Bu durumda sizin ayırdığınız bütçenizi de rahatlatmayı hedefliyoruz. Kullandığımız ürünlerde markanın son çıkarttığı ve teknolojik yapıya sahip, 2MP Turbo HD görüntüye sahip iç ve dış mekan kamera bulunmakta. Ayrıca alacağınız setin özelliklerine ve kamera sayısına göre 4 veya 8 kanallı bir DVR bulunmakta. Tekrardan setinize göre 500 GB veya 1 TB kapasiteli harddisk ve 100 yada 150 metre kablo bulunmakta. Bunlara örnek olarak Haikon 4’lü Kamera Setimizi incelemek isterseniz buraya bırakalım.

Turbo HD teknolojisini yeni tanıtan Haikon bir çok özelliğinde beraberinde getirmişti. Bunun detaylarını setlerimizin içerisinde paylaştık. Orada okuyabilir, inceleyebilirsiniz. Bu yazdığımız, bahsettiğimiz özelliklerin hepsini detaylı bir şekilde aktardık sizlere. Mutlaka sitemizde detaylı araştırmaya girmenizi öneriyoruz.

Biz İletişimi Seviyoruz

Bizimle iletişim içerisinde kalmanızı çok istiyoruz. Çünkü biz iletişim kurmaktan hiçbir zaman çekinmedik. Herhangi bir soru veya sorunla karşılaştığınızda anında cevap almanızı sağlamaya çalışıyoruz. Her yazımızın sonunda söylediğimiz gibi, bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilir veya canlı destek sayesinde anlık cevaplar alabilirsiniz. info@tezguvenliksistemleri.com mail adresini kullanarak ya da iletişim formunu doldurarak bizlerden cevap bekleyebilirsiniz.

Güvenlik her zaman önceliğimiz olan bir konu ve bizim işimizdir. Bu yüzden kendinizi bizimle konuşurken güvende hissedin. Doğruların her zaman sizinle olmasını istiyoruz.

Diğer Blog Yazıları

Güvenlik Sistemleri Hakkında

Güvenlik sistemleri, hayatımızın tüm alanında yer kaplamaktadır. Sadece ofisinizi, evinizi veya herhangi bir alanınızı değil, sizin hayatınızı da güven içine almaya imkan

Leave a Reply

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği