Alarm Sistemleri

DSC Alarm

dsc-alarm-sistemleri

Paradox Alarm

Desi Alarm

desi alarm sistemleri

Alarm Sistemleri ve güvenlik günümüzde büyük bir öneme sahip sektördür. Bizler ise sizlere, en büyük ve önemli markaların yetkili satışlarını yaparak sizleri ve sahip olduklarınız iyi bir yere taşıma fırsatı sunuyoruz. DSC , Paradox ve Desi Alarm sayesinde en iyi modellere ve imkanlara sahip olma olanağı ile beraberiz. 

İş yerinizde veya evinizde beklenmedik durumlar için tercih edebileceğiniz bu sistemler yani hırsızlık, yangın, su baskını, gaz kaçağı durumlarında en yakın merkeze sinyal iletir. Polis merkezi, itfaiye, ambulans gibi merkezler ile iletişim sayesinde en ufak hasar ile güvende kalabilirsiniz. Bu sistemlerin içerisinde gaz dedektörleri, duman dedektörleri, ısı dedektörleri, panik butonları gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri tek sistemde topyalayabileceğiniz harika bir fırsat sunmaktayız. 

Tez Güvenlik Sistemleri, Alarm Güvenlik Sistemleri, Büyük ölçekli işletmeler, iş yerleri ve evler için sistemler ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmeti sağlamaktadır. 

İstanbul bölgesindeki güvenlik sistemleri hizmeti vermekteyiz. Her türlü soru, sorun ve önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca canlı whatsapp desteği ile yada ücretsiz keşif formunu doldurarak sizlere geri dönüş yapmamızı isteyebilirsiniz.

Bizlerden yukarıdaki satışını yaptığımız markalar hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Ürünler

Alarm Sistemleri

Ürünlere gitmek için butonu kullanın.
Ürünler

Ücretsiz Keşif

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği