Araç Kamera Sistemleri

Araç Kamera Sistemleri, yolcu, ürün ve araç güvenliğini arttırmak amacıyla tercih edilmektedir. 4G bağlantı ile direkt ve anlık olarak sizlere görüntü ve konum paylaşabilme imkanı sunulmaktadır. 

Küçük çaplı işletmeleriniz için; aynalı araç içi kameraları veya dikiz aynası kameraları kullanmak tercih edilir. Bu durumlarda araçlardaki kayıt alınan görüntüler bir hafıza kartına kayıt alınır. Daha sonra görüntü aktarımı sağlanmaktadır. Anlık olarak sağlayabileceğiniz bir ağ bağlantısı olmadığı için bu durum gerçekleştirilir. Araç çalıştırılıp durdurulana kadar bu kayıt işlemi gerçekleşmektedir. 

Orta ve büyük çaplı işletmeler için; mobil dvr kullanılmaktadır. Görüntüler anlık olarak merkeze iletilir. Araç içerisinde birden fazla kamera bulunabilir. Yolcu, eşya ve araç güvenliği sağlanır ve olumsuz herhangi bir durumda duruma müdahale edilir.

  • Taksiler
  • Otobüsler
  • Okul Taşıtları
  • Polis Araçları
  • Para Taşıma Araçları
araç kamera sistemleri

Tez Güvenlik Sistemleri, Mobil Kamera ve İzleme Sistemleri, Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmeti sağlamaktadır. Sistemleri canlı olarak telefon veya tablet gibi platformlardan takip edebilirsiniz. 

İstanbul bölgesindeki güvenlik sistemleri hizmeti vermekteyiz. Her türlü soru, sorun ve önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca canlı whatsapp desteği veya ücretsiz keşif formunu doldurarak bilgi edinebilirsiniz. 

Bizlerden ücretsiz bilgi, keşif ve fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Ürünler

Araç Kamera Sistemleri

Ürünlere gitmek için butonu kullanın.
Ürünler

Ücretsiz Keşif

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği