Alarm Yangın Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri, tasarım, proje ve uygulama gerektiren bir hizmettir. Konut veya iş yerlerinizde bu hizmeti kullanabilirsiniz. Çok önemli bir yere sahip olan bu sistem sayesinde, ailenizi, çalışanlarınızı veya arkadaşlarınızı koruyabilir, değerli eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz. 

Bu sistemlerde yangını yani dumanı ve ısıyı algılayıp alarm veren sistemler bulunmaktadır. Sistem içerisinde alarm paneli, siren, duman ve ısı dedektörleri, gaz dedektörleri ve yangın ihbar butonu bulunmaktadır. Sirenlerin görevi, yüksek bir uyarı sesi çıkararak binayı tahliye etmeye yardımcı olmaktır. Aynı zamanda itfaiye merkezine ise bilgi ulaşmaktadır. 

Yangın söndürme sistemleri, yangın sırasında tetiklenerek çalışır. Tam otomatik sistemlerde karbondioksitli söndürme, köpüklü söndürme, tozlu söndürme gibi sistemler bulunmaktadır.  

yangın alarm sistemleri

Tez Güvenlik Sistemleri, Alarm Yangın Sistemleri, Yangın Söndürme Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri ve Güvenlik Sistemleri satış ve kurulum hizmeti sağlamaktadır. Sistemlerde duman dedektörleri, ısı dedektörleri, ihbar butonları, acil durum sistemleri gibi hizmetleri tek bir yere toplayabilirsiniz. 

İstanbul bölgesindeki güvenlik sistemleri hizmeti vermekteyiz. Her türlü soru, sorun ve önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca canlı whatsapp desteği veya ücretsiz keşif formunu doldurarak bilgi edinebilirsiniz. 

Bizlerden ücretsiz bilgi, keşif ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Sizlere en hızlı şekilde teklif, öneri ve bilgi aktarımı sağlayacağız.

Ürünler

Alarm Yangın Sistemleri

Ürünlere gitmek için butonu kullanın.
Ürünler

Ücretsiz Keşif

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği