Neutron Kamera Setleri

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Neutron Kamera Setleri
Neutron-Guvenlik-Sistemleri

Neutron Kamera Setleri

Neutron Kamera Sistemleri, en çok tercih edilen ve teknolojinin takipçisi bir firma olduğunu söyleyebiliriz. Ürünlerini üretirken ve testini yaparken bir çok deneylerden geçirir. Yaptığı işlerin arkasında duracak düzeydedir. Bizde bu durumdan yararlanıp, bu markayı tercih ediyoruz. Çünkü güvenlik olarak kamera sistemleri çok önemli yere sahiptir.

Tez Güvenlik Sistemleri olarak sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet nasıl sunabiliriz diye sürekli düşünmekteyiz. Bu yüzden ürünlerimizi ve markalarımızı seçerken bazı kriterlerden geçiriyoruz. Mesela setlerimize bir ürün eklediğimizde, bu ürünün ihtiyacını, karşıladığı gereksinimi ve ne kadar gerekli olduğunu vurguluyoruz.

Setlerimizde fazlalığa yer vermeden, en ihtiyaç duyulan, isterseniz de sizin seçeneklerinizi de ekleyerek oluşturuyoruz. Setlerimizi sizlerden gelen tepkiler doğrultusunda birleştiriyoruz. Fiyat belirlemesi yaparken sizlerden teklifler alıp, ortalama duruma bakarak bütçenizi aşmayacak şekilde olanak sağlıyoruz. Örneğin; daha önceden hazırlamış olduğumuz Neutron 4’lü Kamera Setini incelemek isteyeceğinizi düşünüyoruz.

Bu setlerin içeriklerine bakarsanız detaylı olarak ürün özelliklerini, fiyatlarını ve hangi ihtiyaçlar amacıyla eklendiğini görebileceksiniz. Tabi ki sadece 4’lü değil, 8’li kamera setimizi de paylaştık. Neutron ve diğer markaların setlerini “Kampanyalar” sayfamızdan detaylı olarak görebilirsiniz.

Neutron Kamera Setlerinde Neler Var?

Bu setlerimizde, alacağınız paketin özelliğine göre 100 veya 150 metre uzunluğundaki CCTV kablosu, 500 GB veya 1 TB kapasitedeki harddisk mevcut. Ayrıca iç ve dış mekan kameraları ve paketin içeriğine göre değişecek olan 4 veya 8 kanallı DVR mevcut olacak. Fiyatlarımıza dahil olan montajı da sizlere belirtmek isteriz. Sizi bu yükten kurtarmış oluyoruz. Neutron Kamera Setleri, her zaman avantajlı şekilde karşınıza çıktığını söyleyebiliriz. Uzaktan takip sistemi mevcut olan bu sistemde her zaman olayın içerisinde olacaksınız.

Diğer Blog Yazıları

Güvenlik Sistemleri Hakkında

Güvenlik sistemleri, hayatımızın tüm alanında yer kaplamaktadır. Sadece ofisinizi, evinizi veya herhangi bir alanınızı değil, sizin hayatınızı da güven içine almaya imkan

Leave a Reply

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği