bigmamas
big yellow taxi
TURKCELL
vodafone
yesil-cam-kahve-evi
oses
kızılırmak
demirler
SÖNMEZ-KUYUMCU
şatto
altinel-hukuk
car-life-otomativ
kaktus-moda
neptun-lojistik
incieczadeposu_logo
logo-min
mydukkan-logo-min

Kaynaklanabileceğiniz Referanslarımız

Referanslarımız

Tez Güvenlik Sistemleri olarak bu zamana kadar her zaman arkasında durduğumuz kalite anlayışımız sayesinde, bir çok ünlü kurum ve kuruluşa iş yapmış bulunmaktayız. İnşaat sektöründen telekominasyon sektörüne, yiyecek-içecek sektöründen kuyumculuğa kadar bir çok kurumda adımız geçmektedir. 

Biz bu referansları sözümüzde durduğumuz işlerimiz sayesinde kazandık. Kamera Sistemleri ve Alarm Sistemleri’ni her zaman en hızlı şekilde, sizlerin istekleri doğrultusunda, sınırsız destek sağlayarak tamamladık. Çünkü biz her zaman söylüyoruz, Tez Güvenlik Sistemleri , en güvenilir, en çok destek veren ve en hızlı bir kuruluş olduğunu düşünüyoruz.

Biz Ne Yapıyoruz ? 

Dünyaca ünlü markaları seçerken, kalitesinden yararlanıyoruz. En son çıkan teknolojiyi kullanarak kampanyalar ve ürünleri belirliyoruz. Sizlerden gelen geri dönüşler sayesinde ise fiyat aralığımız şekilleniyor. Çünkü biz sizleri de düşünüyoruz. Sizin bütçeniz bizim içinde önemli olduğunu vurgulamak istiyoruz. Bu yüzden fiyat ve performans olanakları sağlıyoruz.

Güvenlik her zaman odak noktamız olduğunu belirtmek isteriz. NeutronCenovaHaikon gibi en son teknolojiyi kullanan kamera sistemleriDesi ve Paradox gibi en güvenilir alarm sistemlerini tercih etmek bizim onurumuz. Oluşturduğumuz her kampanyayı, sergilediğimiz her ürünü tüm detaylarını inceleyerek, doğrulayarak sizlere iletiyoruz. Bunu yapmadığımız sürece kalite ve doğruluk anlayışımızdan şaştığımızı fark edeceğiz. Alarm, kamera ve güvenlik sistemlerinin sahip olduğu ortak özellik doğru çalışması gerektiğine inanıyoruz. Bunun için ise çaba sarf ediyoruz.

İsterseniz referanslarımızdan alacağınız bilgiler doğrultusunda hareket edebilir, isterseniz sizler için sunduğumuz kampanyaları direkt olarak inceleyebilirsiniz. Bu zamana kadar yaptığımız kamera alarm güvenlik işinin arkasında durarak kazandığımız güven, bizleri çok daha güzel hale getirdi. Bizimle kuracağınız her iletişim, alacağınız her bilgi sizleri aydınlatmamıza olanak sağlayacaktır. Bu yüzden bizimle iletişime geçmeden, aklınızdaki soruları sormadan ve sitemizi incelemeden başka yönlere gitmenizi istemeyiz. Kullanıcı ve müşteri dostu olan biz, her anınızda yardımınıza koşacak düzeyde bir kadroya sahibiz. İnce işçiliğimiz ve güzel dokunuşlarımız sayesinde bir çok işe imza atmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Bizimle canlı destek olarak, mail yoluyla veya telefon üzerinden iletişim kurmanız mümkün. Bize ulaşmanız işte bu kadar kolay…

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği