neutron, cenova, haikon kamera sistemleri ve guvenlik sistemleri

Tez Güvenlik Sistemleri Olarak Biz Kimiz ? Hakkımızda Neler Bilmek İstersiniz ?

Tez Güvenlik Sistemleri, güvenlik, kamera ve alarm sistemleri adı altında 2000’li yıllarda kurulmuştur. Firmamızın kuruluşunda ilke olarak belirlediğimiz belirli deyimler vardır. Bunlardan iki tanesi hızlı ve güvenilir olabilmektir. İlk günümüzden itibaren, sahip olduğumuz en iyi kadromuzla bu işi başarabildik ve yapmaya da devam etmekteyiz. Çünkü bizim için asıl olan yaptığımız işin en iyisi olabilmek, ismimizi duyurabilmektir.  Bizim hakkımızda çok şey duyacaksınız!

Firmamız, güvenlik sektörü üzerinde oldukça gelişmiş malzemeler, en son çıkan teknoloji ve ürünleri tercih etmektedir. Kullandığımız malzemeler oldukça verimli, dayanıklı ve ürünlere en uygun şekilde seçilmektedir. Kamera sistemleri, alarm sistemleri ve sizlere sunduğumuz kampanyalarımız ile bir çok eve, iş yerine ve büyük çaplı firmalara hizmet sağlamaktayız. Sağladığımız bu hizmetin yanında sonuna kadar durmakta ve sizlere 7 gün 24 saat boyunca destek vermekteyiz. Yaptığımız işin takipçisiyiz ve bu işin her zaman hakkını vermek için çabalıyoruz.

Önemli olan farklı bir konu ise yaptığımız işi sizlere beğendirmektir. Sizlerle beraber oturup, konuşup, o anı değerlendirmek bizim içinde önemlidir. Çünkü sunduğumuz hizmetten ne kadar verim alabileceğiniz önemlidir. Alarm sistemlerini kullanırken, en uygun pozisyonları seçmek, kamera sistemleri kurarken doğru yerleşim yapmak önemli bir tercihtir. Bu yüzden her zaman sizin yanınızda, sizlerin ve bizim önerilerimiz doğrultusunda ilerlemeyi tercih ettik. Tez Güvenlik Sistemleri, kamera sistemleri olarak dünyaca olan Haikon, Neutron, Cenova gibi, alarm sistemleri olarak ise Desi ve Paradox sistemleri kullanmaktadır. 

Müşteri memnuniyeti bizim için önemli kavramlar arasındadır. Alarm ve kamera sistemlerini kurarken sizlerin istekleri doğrultusunda en uygun ve en kaliteli hizmeti vermek için çabalıyoruz. Tez Güvenlik Sistemleri olarak sizin her zaman yanınızdayız, güvenliğiniz bizim için önemlidir. Sonsuz hizmet, değişiklik ve ürün garantisi kapsamında bu yolda beraber yürüyebiliriz. Bizi seçmeniz için bir çok nedeniniz var. Doğru tercih her zaman sizinle olsun. Hakkımızda duyacağınız her güzel kavram bizi onurlandıracak, olumsuz kavramlar ise hatalarımız düzeltmemize yardımcı olacaktır. Sizlere bilgilerimiz aktarmak bizleri mutlu eder, bu yüzden bizimle iletişim içinde olmanızı öneriyoruz!

×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği