Bizimle İletişime Geçin

Bizimle İletişime Geçin !

Güvenlik sevdiğimiz bir husustur!

Bizimle her konuda, her kampanya hakkında ve ürünler hakkında iletişime geçebilirsiniz. İster yukarıdaki iletişim formunu doldurarak isterseniz de info@tezguvenliksistemleri.com adresine mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizin sağ alt kısmında göreceğiniz üzere, Whatsapp destek hattımızı kullanarak anlık olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Whatsapp destek hattınımıza bağlı numara  +905316053220 ‘dir. 7 gün 24 saat boyunca tüm desteği, en hızlı şekilde size sağlayacağız. Sorularınız cevapsız kalmayacaktır. 

Biz kimiz? Neden bizi seçmelisiniz, ilkelerimiz nelerdir ve biz ne yaparız merak ediyorsanız bizim hakkımızda yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bizim hakkımızda çok fazla bilgi öğrenmeyi hak ediyorsunuz. Ayrıca referanslarımızı incelemekten kendinizi alıkoymayın.

Kamera ve Alarm Sistemlerinde Neler Yaparız ?

Biz güvenliği esas almış, ilkeleri, daha da gelişmekte ve büyümekte olan bir kuruluşuz. Kamera sistemleri ve alarm sistemlerinde öncü markalarla çalışmakta olup, yaptığımız her işin en son model ve kalite farkıyla sizlere bunları hissettirebiliriz. Aynı zamanda Tez Güvenlik Sistemleri açısından en önemli ilke ise verdiğimiz sözün arkasında durmak, yaptığımız işi başarıyla tamamlamaktır. Sizlere sunduğumuz çekici kampanyalar ve uygun fiyatlarla, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, sizlerin gereksinimlerini karşılayacak şekilde hazırladığımız kampanya paketlerimize mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Kamera sistemleri kampanya paketlerimizde kullandığımız markalar Neutron, Cenova, Haikon olup, alarm sistemlerimizde ise Desi ve Paradox‘u tercih etmekteyiz. Bu tercihlerimizin sebebi ise kullanılan malzemenin kalitesi, teknolojiye olan uyumluluğu ve sizlerden aldığımız güzel geri dönüşler sayesinde olmuştur. Fiyatları her zaman en iyi şekilde tutmaya önem verip, bütçenizi sarsmadan sizlere bu kaliteyi yaşatma imkanı sağlamak istiyoruz. Hadi size daha detaylı bilgileri aktarmamıza izin verin. Aşağıdaki “Biz Kimiz ? ” butonuna tıklayarak, sizler hakkında yazdığımız yazımı okuyup, Tez Güvenlik Sistemleri’ni neden tercih etmeniz gerektiğiniz sizlere anlattığımızı görebilirsiniz. Ayrıca tekrar söyleyelim. Bizlerle iletişimi kesmeyin ve sormak istediğiniz her soruyu, almak istediğiniz her bilgiyi mutlaka bizimle paylaşın ve size en iyi desteği, en hızlı çözümü sağlayalım.  Hızlı çözüm ve destek bizim için önemli kavramlar arasındadır.

Kamera, alarm ve güvenlik sistemleri
×

Merhaba !

Sana nasıl yardımcı olabiliriz ? Aradığın marka, kampanya, fiyat veya sormak istediğin herhangi bir soru var mıdır ?

× Canlı Whatsapp Desteği